Виробництво термопанелей в м.Одеса від ТОВ «Роял фасад»

Про фасадні термопанелі з клінкерної плиткою.

На ринку будматеріалів налічується багато різних продуктів для утеплення та оздоблення фасадів будинків.Це і вініл, і штукатурка, і клінкерна плитка. Але пальму першості в цій ніші сьогодні віддають фасадним термопанелям з клінкерної плиткою. Чому?

Унікальна особливість панелей, перш за все, в тому, що вони поєднують у собі властивості утеплювача і декоративного елемента обробки будинку. У їх складі присутній пінополістирол або пінополіуретан, вони мають високу теплоізоляцію; а також клінкерна плитка всіх кольорів і фактур, з нею ваше житло стане індивідуальним і привабливим.

Термопанелі товщиною від 60 мм до 80 мм морозостійкі,не чутливі до ультрафіолету і перепаду температур. Їм не страшні гниль, пліснява та мікроорганізми, тому що панелі є вологостійкими.

Термін служби термоплит — до 50-ти років, їм не потрібен ремонт, як звичайним, які потрібно міняти кожні 10-ть років, вони не потребують спеціального догляду, а в разі ненавмисного пошкодження іноді досить просто замінити фрагмент панелі.

Займатися установкою термопанелей можна впродовж всього року. За кілька днів ваш будинок перетвориться на новий, сучасний і оригінальний, завдяки величезному вибору дизайнерських рішень плитки. На клінкерні термопанелі цінає прийнятною.

Розглянемо види клінкерних термопанелей:

1) «Під камінь»: імітація старовинного каменю, термін служби — сто років, стійкість до всіляких пошкоджень.

2) «Під цеглу»: довгий термін служби, рівні шви, вологостійкість, низька ціна.

3) Термопанелі для дерев’яних будинків: якщо стіни нерівні, панель встановлюється на оброблену антисептиком обрешітку, і будівля набуває вигляду нової.

4) Для цоколя: плити більшого розміру, темних кольорів, чудово утеплять фасад вашого будинку.

Монтаж клінкерних панелей не вимагає спеціальних знань і інструментів. Ви легко зможете самі впоратися з їх установкою, вивчивши інструкцію, що додається:

• Спочатку перевіряємо геометрію поверхонь стін

• Потім встановлюємо цокольні панелі, якщо потрібно

• Монтуємо бічні панелі

• Встановлюємо рядові термопанелі

• Обробляємо отвори

• Ставимо карнизи

• Кріпимо водостічну систему

• Розшиваємо шви

Навіть найвимогливішому замовникові термопанелі клінкерні припадуть до смаку. Естетичність, краса, легка установка, енергозбереження та економія коштів — ось той набір позитивних якостей, який ставить термоплити в перший ряд будматеріалів для облицювання стін будинку.

Ціна роботи з установки термопанелей коливається в залежності від вартості термопанелей і загальної площі поверхні стін. Сьогодні придбати термопанелі клінкернів Україні можна у відомого українського виробника — ТОВ «Роял фасад» TM Royal Fasade, який займається реалізацією високоякісного сертифікованого продукту марок:

— Feldhaus Klinker (Німеччина);

— CERRAD, PARADYZ і KINGKLINKER (Польща);

— преміум-сегмент виробів ТМ Royal Fasade, а також багато інших.

Компанія прекрасно себе зарекомендувала на ринку будівельних матеріалів. В прайсі цього вітчизняного виробника на фасадні клінкерні термопанелі цінає привабливою для споживачів.

Продаж здійснюється в регіонах України:

Київ, Миколаїв, Дніпро, Запоріжжя, Одеса, Херсон.

Метки записи:  
Самые свежие статьи о строительстве в нашей группе на Одноклассниках

Читайте также

Оставить комментарий

Вы можете использовать HTML тэги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>